Co se bude tisknout za deset let? NIC. Všechno bude…

Co se bude tisknout za deset let? NIC.
Všechno bude na internetu a v mobilu. Taková je reality dnešních dnů v Asii a na Novém Zélandě. V 7,5 mil. městě vychází šest časopisů na NZ je zakázáno roznášet letáky.
Ve Wellingtnu je jediná tiskárna s desetibarevkou, potom jenom digitální tiskárny. Tak nám nezbývá než pít indické pivo, sekat a lepit nebo to prostě zrušit. Zapomněl jsem, ještě mne zachrání DOTACE.

Posted by | View Post | View Group

Víte co NESNÁŠÍM ? Když někdo dělá ze mne VOLA,…

Víte co NESNÁŠÍM ?
Když někdo dělá ze mne VOLA, např. servis o kterém jsem psal minule. Abych se přesvědčil, jaký jsem VŮL, tak jsem přímo vyrazil tam, kde se to vyrábí. Koupil jsem si letenky, letěl jsem přes půlku světa šesti letadly, pět dní ze života v hajzlu a jen kvůli tomu, abych si něco dokázal nebo něco dokázal servisu zde v Čechách. No prostě ješitný arogantní VŮL.

Posted by | View Post | View Group

Rok 2018 před náma. Jeden fakt dobrý servis, který DOPORUČUJI….

Rok 2018 před náma. Jeden fakt dobrý servis, který DOPORUČUJI.
Na dnešní koncert Framus Five jsme plakáty tiskli my a vytiskli jsme jich opravdu dost. Brožury tisknem nejen na Slovensko.
REKLAMACE. Objednali jsme si na vyčištění / seřízení CTP Screen – jediný autorizovaný servis v ČR, paráda jsou od nás jen 2 km. Technici to promazali a neseřídili, po čtyřech návštěvách napsali do protokolu PROZATÍM NEOPRAVITELNÉ. Fakturu za celou práci chtěj zaplatit a na reklamaci nereagují. Jste celý zoufalí nevadí prodáme Vám naše nové CTP Amsky. Zkusíte ještě poslední šanci a zavoláte na servis do Německa. Technik ze západu dojede za týden opravu má za tři hodiny vyřešenou a závada ? NEODBORNĚ PROMAZANÉ foto mám. Je toto u nás normální? Mám na Český autorizovaný servis podávat trestní oznámení z důvodu úmyslného poškození CTP Screen?
Jo a v ČR nemaj pro případ vadného dílu ani díl nový a když maj tak asi o 300% dráž. Už se Vám i na otočku vyplatí pro ně dojed, sice vidíte jen budovy z hotelu v noci a ve dne, ale hlavně Vám vše funguje. Taky máte, tak drahou podobnou zkušenost ?
Hlavně si to užijte, ten Nový Rok.

Posted by | View Post | View Group

Daily fresh foods nové vietnamské večerky z divize Makro, a…

Daily fresh foods
nové vietnamské večerky z divize Makro, a to tisknem my.
Desetitisíce tašek pro vše možné, hlavně aby to bylo do Vánoc !
Krabičky lepíme a nestačíme ani odebírat, tak to jedem nahromadu.
Někdy mne opravdu překvapí co vyrobí naše konkurence, ale konkurence se nemá pomlouvat, ale není to už moc křivé ???

Posted by | View Post | View Group

Konečně volby za náma. Užili jsme si komunistů a pirátů…

Konečně volby za náma.
Užili jsme si komunistů a pirátů a jak jsem psal u nás se volili PIRÁTI. Jinak akce krabičky stále pokračuje, tisknem – laminujem – sekáme a lepíme a teď už ke všemu i plníme.
Jo a až mne někdo zase bude prudit s kvalitou, tak ho pošlu k našim západním modlám, jakou tam mají kvalitu a NIKOHO to nese…Prostě to pruhuje, no a co! Jak jsem již jednou psal, mít šéf ze západu větší díru, tak mu tam podělaný Čech vleze celej. Tak to prostě je. Pěkný den, týden a vlastně každý den.

Posted by | View Post | View Group

Konec roku se blíží a jedeme 24 hodin sobota neděle….

Konec roku se blíží a jedeme 24 hodin sobota neděle. Nevím proč se nechávají některé zakázky na konec roku? Potom zákazníci remcají a PROČ TO NESTIHNETE? Proto že, je třeba svátek a ani Vy neděláte 27 hodin denně, TAK PROTO !!!
Jsme plní krabiček a etiket, kam se poděl ten merkantil?
Hotel super, pivo South Africa a Namibie. Do letadla a z letadla a tak tak dál …

Posted by | View Post | View Group

Není nad si vytisknout desetitisíce katalogů a potom si to…

Není nad si vytisknout desetitisíce katalogů a potom si to naložit na levnou paletu z Polska. Tak ven z auta a přeložit si to. Kdo umí ten umí, kdo neumí ten maká.
Magnetky na kosmetiku Carl´s a rovnou s tím i pouzdra na balsám na rty.
Zvířata mají rádi asi purpurovou?
Děkuji zákazníkům za pivo, vidím že si užíváte.

Posted by | View Post | View Group