POS papírový stojan. Tentokrát made in Czech Republic. Minulý rok…

POS papírový stojan.
Tentokrát made in Czech Republic.
Minulý rok jsem realizoval několik POS papírových stojanů made in P.R.C. a poměr, cena : kvalita dopadla nad očekávání. Doprava trvala 40 kontajneru cca dva měsíce.
Z důvodu tlaku na čas, je to tentokrát u nás.
Design, maketa pětivlna, zátěžové zkoušky a hurá do výroby.

Ryhlost 5000 ta / hod, vrstva 0.07, 3 x lampa….

Ryhlost 5000 ta / hod, vrstva 0.07, 3 x lampa.
PROBLÉM UŽ JE VYŘEŠEN.
V procinci 2018 se řešila reklamace praskání UV laku. Dnes už mohu říct, že vím kdo tenkrát udělal chybu. Jediný, kdo nebyl schopen písemně odpovědět a byla firma Huber, dodavatel tiskových barev.

POLYGRAFIE JAK DÁL? O 25 % klesl objem ofsetového tisku…

POLYGRAFIE JAK DÁL?
O 25 % klesl objem ofsetového tisku a o 2 % narostl objem digitálního tisku porovnáme-li prvních sedm měsíců s rokem 2018. Dařilo se prodejcům digitální techniky, ale objem práce se skoro nezvýšil, tak že objem digitálních tisků se rozmělnil mezi více subjektů, čímž se snížila ziskovost jednotlivých firem.
Toto vše má za důsledek i zhoršující se platební morálka a prodlužující se splatnost faktur a to samozřejmě vede i k více podávání trestních oznámení. insolvencím ….atd.
Ptáte se proč to píši, proto že co je psáno to je dáno.

PLAKÁTY se tiskly hlavně do začátku prázdnin. Nyní se tisknou…

PLAKÁTY se tiskly hlavně do začátku prázdnin. Nyní se tisknou festivalové programy např. Benátská ….vytisknout, rozřezat, ušít V1, zabalit a hurá do Liberce.
Už nám začínají chodit objednávky na KATALOGY a SKLÁDAČKY na různé kosmetické produkty a to je signál, že už za chvíli tu máme konec léta.
Jinak děkuji našim zahraničním zákazníkům a myslím, že stále se mám co učit – jsem malý závistivý škodolibě připosraný velkohubý Čech. ( Víme o koho jde ).
Ještě dodělat 3D písmenka KUCHY a dopnit do děr LED diody, nainstalovat a je tu další měsíc.

Kiwi. je prodaný, asi proto, protože má nejdražší letenky a…

Kiwi. je prodaný, asi proto, protože má nejdražší letenky a moc vydělává, proto ho investoři chtěj. Hold kdo umí ten umí a já čumim.
Vedrem už se mne nevejdou papriky, lilky a nakahara perilla ani pod paletu.
Všude slyším NENI PRÁCE, není práce a nebo je to drahý.
U nás máme těsně před dokončením ( nahozením ) slovník na vazbu V8, předali jsme plakáty Rock in Plzeň a dnes došili Festivalový průvodce JUNKTOWN 2019.
Naštěstí my letenky nepotřebujem, proto že jezdíme do ABS Jets. Jo a ještě jsou na letištních budovách cedule, že se nesmí fotit, ale myslím ty jsou z doby co žil ještě Babiš na Slovensku?

SALE a VOLBY Nevim, co je důležitější? Vytisknout, vysekat díru…

SALE a VOLBY
Nevim, co je důležitější? Vytisknout, vysekat díru 5 mm a nařezat půl milionu cenovek na boty a oblečení pro ……nebo vytisknout noviny pro ODS a plakáty pro ….? Hlavně rudá musí být rudá a modrá musí být modřejší.
Do toho černobílé návody na V1 ( dvě skobičky ) menšího formátu A6, jak zacházet a ošetřovat vibrátor a aby toho nebylo dost, tak polaminovat leskle kolík. Ještě, že byly ty svátky.